Żyj z pasją !

Cześć!

Nazywam się Weronika Chuda i mam 16 lat.Jestem uczennicą Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu.

Najbardziej doceniam w sobie altruizm.Staram się bardzo uważnie obserwować otaczającą mnie rzeczywistość i kiedy jest to możliwe, pomagać ludziom.To daje mi ogromne spełnienie, zadowolenie i spore pokłady energii.Często udzielam się w różnych akcjach charytatywnych.Brałam udział w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży.Byłam druhną w szkolnym zastępie Związku Harcerstwa Polskiego.Często angażowałam się w życie kościoła poprzez śpiew i wspólną pomoc innym.Uczestniczyłam w kampanii charytatywnej „Świąteczne kartki dobroczynne”. Nie boję się wyzwań i dlatego chętnie i z radością wykonuję powierzone zadania.Jestem osobą bardzo wrażliwą i wyrozumiałą.Staram się być dobrą uczennicą i żywo uczestniczyć w życiu klasy i szkoły.

Jak każda nastolatka mam wiele zainteresowań i pasji.Już od najmłodszych lat w moim życiu występuje muzyka.To właśnie ona sprawia, że choć na chwilkę mogę zapomnieć o wszystkim.Lubię śpiewać, choć wiem, że nie jestem w tym najlepsza.Zajęcia wokalne, na które uczęszczałam pozwoliły mi na poszerzenie umiejętności.Drugim zainteresowaniem jest recytacja.Sprawia mi ona wielką przyjemność.Brałam udział w wielu konkursach.Pisanie wierszy to moja ogromna pasja.Mam na swoim koncie już kilka wierszy.Bardzo lubię czytać książki, ponieważ to właśnie one kształtują naszą wyobraźnię.

Potrafię grać na pianinie i flecie, tańczę zumbę  , no i  kocham wszystkie zwierzęta.

Lubię siebie taką, jaka jestem – niedoskonałą – ze względu na wygląd i ze względu na charakter, i usposobienie.Nie jestem idealna i nie próbuję taka być.Moje zainteresowania i pasje są czymś bardzo ważnym dla mnie i odgrywają dużą rolę w moim życiu.